Touha - 2.1. 2011

3. ledna 2011 v 16:52 | AntetQa |  Recenze
...

Včera jsem měla podruhé tu možnost vidět tohle úžasné představení, které opět nezklamalo. Hodně udělá obsazení, které bylo jako vždy perfektní a všichni jeli naplno. To bylo vidět hlavně ve chvílích kdy se ve scénách postupně odbourávali Zbynďa, Mirek a několikrát i Dalibor. A hlášky byli naprosto nezapomenutelné! Tenhle muzikál vřele doporučuji, opravdu vás neskutčně dobije energií! O tom, že tohle představenní se opravdu povedlo svědčil i dlouhý potlesk ve stoje celého divadla, který herci, podle reakcí, nečekali. Byl ovšem zasloužený. A když jste na balkóně, máte i velkou možnost, že před začátkem představení budete narážet na spoustu herců. ;)

Touha


...
Karin Lippertová -> Radka Fišarová -> 10/10
Raduš byla skvělá. Pěvecky i herecky výborná! Není co dodat, snad jen, že by sem měla pořádně najíst.;)

Benedikt Berousek -> Mirek Hrabě -> 9/10
Sice jeho výkon předčil má očekávání ale pěvecky se mi moc nezdál. Ale herecky byl výborný. korunu tomu všemu dodal, když se v jedné z posledních scén (ve které ho mimochodem mají pověsit) odboural pohledem na "kata" PeŠka  nebyl schopný pokračovat. =D

Radim Šec/Kulhavý -> Ondřej Izdný -> 10/10
Skvělě zpíval, tancoval, hrál...=)

...
Michal Rajmont/Pepe -> Henrich Šiška -> 10*/10
Toho jsem se trošku bála, jaký bude ale naprosto předčil má očekávání! Byl naprosto perfektní hlavně když několikrát v jiných verzích říkal "Madam, doufám, že se...."! A ta jeho ruka...=D

...
Palo Braňo -> Dalibor Gondík -> 10*/10
Úžasnej jako minule. Několikrát ho tam kolegové odbourali, nadávali mu do Loskutáků až z toho chudák zapoměl text. "Už mám dost tý vaší nedisciplinovanosti a tý, tý, tý, ty, ty, ty, ty,...." =D

...
Krečmar -> Michal Pleskot -> 10*/10
Prostě blbej polda! =D Jinak se to ani říct nedá. Úžasný! "Sochůrková, Pešek, vy nemáte nic na práci? Bubák, co tam děláš?!"

...
Franta Strouhal -> Richard Tesařík -> 10/10
"Cos řekls? Co sis dovolils? Ty hovnos? Ty loskuáku!" Lepší než jsem myslela. =) "Tak tohlento byl přelet nad kukaččim hnízdem!"

...
Oskar Toman -> Ivan Vodochodský -> 10/10
Nevěřila jsem tomu, že hraje dopře ale opak je pravdou. Smekám!

...
Komisař -> Zbyněk Fric -> 10*/10
Znova na Touhu a znova Zbynďa a jako minule perfektní. Možná snad ještě lepší! Tentokrát to byl opravdu ten pravý cholerický komisař, který se jakkoli snaží dostat na místo policejního prezidenta. A na jeho výkonu nic nezkazil ani záchvat smíchu během nadávání. Oskar: "Tahle blondýna ale neni tvoje stará, co?" Komisař: "Ne, to je moje mladá."

...
Franta Stárek -> Matouš Rajmont -> 10/10
Na tuhle roli už si snad nikoho jinýho představit nedokážu. Matouš opět nezklamal. "Já tady potřebuju sbor." "Já zase potřebuju novou kuchyňskou linku!"

...
Romana Divišová/Fantomima -> Markéta Procházková -> 10/10
Markétu jsem mněla minule jako Hanku ale myslím, že Romana se na ni hodí víc. Mile mě překvapila.

...
Hanka Rubešová -> Betka Stanková -> 10*/10
Tahle role je kouzelná sama o sobě ale co s ní Betka umí udělat! Nejlepší byla její konkurzová tréma. "Já se asi počůrám!" "Jé, ahoj čůrko!"

...
Karolína Kloubková -> Jana Sochůrková -> 10/10
Jako jedna z mála členů company neměla moc místa pro hraní tím lépe ale tančila.

...
Milan Tóth -> Peter Veslár -> 10/10
Já si pořád myslím, že na někoho s takovýmto hlasem je tahle role málo. =)

...
Vendelín Dubský -> Zdeněk Bubák -> 10/10
Moc příležitostí pro hraní sice také neměl, zato se pořádně vyblbnul při děkovačce. Skvěle tančil a jeho konkurzová scéna společně s Betkou a Filipem neměla chybu. "Kačice, Kačice!" A behem Skandálu se židlí perfektně předváděl hru na kytaru...=)

...
René -> Petr Šudoma -> 9/10
Otravného fotografa hrál skvěle ale ten zpěv to trochu kazil. 

...
Honza Stárek -> Martin PeŠek -> 10**/10
K tomuhle vážně není co dodat. Bez tohodle šaška by Touha nebyla tím, čím je. "Jak se jmenuješ?" "Martin PeŠek s velkym Š!" Úžasnej byl jak na konkurzu, tak při zkouškách i jako kat, když perfektně odboural Mirka. No a kdo jiný si při děkovačce vzal slovo, než on? =)

...
Roman Cedník -> Filip Gröger -> 10**/10
Úžasnej návrhář i tupej polda. "Ježiši pane Majer, vy jste snědl pana Grose z televize!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama